Świetne szkolenie MAUE: Nowa Manualna Terapia Stawów – kończyna górna

We wrześniu 2017r. odbędą się warsztaty NMAA, czyli Nowej Manualnej Terapii Stawów z zakresu diagnostyki i leczenia stawów kończyn górnych. Podczas warsztatów, uczestnicy zapoznają się z zagadnieniem całościowej terapii kończyny górnej, która umożliwia szybkie usunięcie źródła nieprawidłowości w funkcjonowaniu stawu, a także źródła bólu pacjenta.

Warsztat NMAA odkrywa architekturę i funkcjonowanie stawów, jak nigdy przedtem. Uczestnicy nauczą się pobudzać tkankę miękką wokół kości, jednocześnie obserwując reakcje i związki pomiędzy kośćmi a ciałem pacjenta. Dowiedzą się także, jak stawy kończyn górnych komunikują się z innymi częściami ciała i poznają ich połączenie na poziomie emocjonalnym.

Szkolenie MAUE to kompleksowa wiedza i umiejętności z zakresu diagnostyki i leczenia stawów kończyn górnych. Jestem przekonany, że terapeuci podczas warsztatów odkryją na nowo zagadnienie stawów i poznają efektywne techniki pobudzania ciała do regeneracji. Zachęcam do zapoznania się z programem warsztatu.

– dr. Jarosław Ciechomski

Program NMAA