Miło nam poinformować, że w zakładce Terminarz znajdziecie już daty naszych szkoleń na 2017 i 2018 rok. W Terminarzu daty te widoczne są chronologicznie, poszczególnymi miesiącami. Poniżej prezentujemy daty szkoleń według rodzajów kursów.

Anatomia palpacyjna

  • Anatomia palpacyjna 1: 26-28/01/2018
  • Anatomia palpacyjna 2: 23-25/02/2018
  • Anatomia palpacyjna 3: 19-22/04/2018

Fibroliza mięśniowo-powięziowa

  • Fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) 1: 11-13/05/2018
  • Fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) 2: 8-10/06/2018

Manipulacja powięzi

Prowadzący Julie Ann Day, Lorenzo Copetti, Pietro Iogna Pratt

  • FM 1 edycja 29: 1-4/02/2018
  • FM 2 edycja 29: 8-11/03/2018
  • FM 3 edycja 29: 1-4/06/2018
  • FM 4 edycja 29: 29/06-1/07/2018

Prowadzący Julie Ann Day, Lorenzo Copetti

  • FM 1 edycja 33: 17-20/05/2018
  • FM 2 edycja 33: 14-17/06/2018
  • FM 3 edycja 33: 9-12/11/2018
  • FM 4 edycja 33: 7-9/12/2018

Prowadzący Julie Ann Day, Francesco Pacenza

  • FM 1 edycja 35: 21-24/09/2018
  • FM 2 edycja 35: 19-22/10/2018
  • FM 3 edycja 35: 8-11/02/2019
  • FM 4 edycja 35: 8-10/03/2019

Prowadzący Jarosław Ciechomski, Michał Sternak

  • FM 1 edycja 28: 1-3/02/2018
  • FM 2 edycja 28: 22-24/03/2018
  • FM 3 edycja 28: 31/05-2/06/2018
  • FM 4 edycja 28: 12-14/07/2018

Prowadzący Jarosław Ciechomski

  • FM 1 edycja 31: 26-28/04/2018
  • FM 2 edycja 31: 28-30/06/2018
  • FM 3 edycja 31: 30/08-1/09/2018
  • FM 4 edycja 31: 15-17/11/2018
  • FM 1 edycja 32: 17-19/05/2018
  • FM 2 edycja 32: 5-7/07/2018
  • FM 3 edycja 32: 2-14/11/2018
  • FM 4 edycja 32: 29/11-1/012/2018

Prowadzący Michał Sternak

  • FM 1 edycja 30: 15-17/03/2019
  • FM 2 edycja 30: 19-21/04/2018
  • FM 3 edycja 30: 26-28/07/2018
  • FM 4 edycja 30: 30/08-1/09/2018
  • FM 1 edycja 34: 21-23/06/2018
  • FM 2 edycja 34: 19-21/07/2018
  • FM 3 edycja 34: 20-22/09/2018
  • FM 4 edycja 34: 18-20/10/2018

Prowadzący Julie Ann Day, Francesco Pacenza

  • FM Post form: 25-27/07/2018

Manipulacje Powięzi- poziom III (FM trzewne)

  • FM VISCERALNE 1 edycja 4: 20-23/09/2018
  • FM VISCERALNE 2 edycja 4: 25-28/10/2018

Łańcuchy Mięśniowe GDS

  • ŁM 5 ed. 8: 7-10/12/2017
  • ŁM 6 ed. 8: 25-28/01/2018
  • ŁM 7 ed. 8: 8-11/03/2018
  • ŁM 1 edycja 9: 14-17/12/2017
  • ŁM 2 edycja 9: 22-24/02/2018
  • ŁM 3 edycja 9: 19-22/04/2018
  • ŁM 4 edycja 9: 12-15/07/2018
  • ŁM 5 edycja 9: 13-16/09/2018
  • ŁM 6 edycja 9: 22-25/11/2018
  • ŁM 7 edycja 9: termin będzie znany wkrótce

Strategie leczenia

  • Strategie leczenia 3 ed. 5: 14-17/12/2017
  • Strategie leczenia 1 ed. 6: 24-26/05/2018
  • Strategie leczenia 2 ed. 6: 5-8/07/2018
  • Strategie leczenia 3 ed. 6: 6-9/09/2018
  • Strategie leczenia 4 ed. 6: 15-18/11/2018

The Barral Institute

Visceral manipulation, prowadzący Peter Schwind

  • VM3 (Warszawa) 1-4/03/2018
  • VM4 (Warszawa) 13-16/09/2018
  • VM1: 12-14/01/2018
  • VM2: 11-13/05/2018
  • VM3: 27-30/09/2018
  • VM4: 24-27/01/2019
  • VM5: 29/05 – 1/06/2018
  • VM6: 12-15/11/2019

Manipulacje wisceralne 5, prowadzący Mark Bloemberg

  • VM5 (Poznań) 29/05-1/06/2018

Neural manipulation, prowadzący Christoph Sommer

  • NM1 30/11 – 2/12/2017
  • NM2 26-28/04/2018 
  • NM3 27-29/09/2018
  • NM4 31/01-2/02/2019

Nowe manualne podejście do terapii stawów, prowadzący Christoph Sommer

  • MAA 2: 22-24/02/2018
  • MAA 3: 10-12/11/2018

Manipulacje dysków

  • Manipulacje dysków: 7-9/11/2018

Manipulacje Trzewno-naczyniowe, prowadzący Jean Pierre Barral

  • Manipulacje trzewno-naczyniowe górna połowa ciała: 18-20/11/2018
  • Manipulacje trzewno-naczyniowe dolna połowa ciała: 30/05-1/06/2019

Manipulacje Nerwowo-naczyniowe klatka piersiowa i brzuch, prowadzący Oliver Bazin

  • Manipulacje Nerwowo-naczyniowe klatka piersiowa i brzuch: 5-7/04/2019 (Warszawa)

Manipulacje Uro-genitalne

  • Manipulacje Uro-genitalne: 8-10.06.2018

Listening Techniques (Nasłuch)

  • LT 1: 15-17/12/2017
  • LT 2: 14-16.04.2018

Wprowadzenie do Tensegrity Touch

  • TT1: 21-24/06/2018