Instytut Barrala – kompleksowy podyplomowy rozwój fizjoterapeutów i osteopatów

Jeżeli szukasz swojej ścieżki rozwoju jako fizjoterapeuta lub osteopata, trudno przejść obojętnie obok dorobku Jean Pierre Barrala, założyciela The Barral Institute.

The Barral Institute stawia na kompleksowe metody pracy na układzie nerwowym, naczyniowym, na narządach wewnętrznych, połączone z precyzją nasłuchu, termodiagnozą i wieloma innymi zaawansowanymi technikami. Dzięki współpracy The Barral Institute z Versus Medicus taka najwyższej klasy wiedza jest dostępna również w Polsce- zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

„Prowadzone przez Instytut szkolenia łączą w sobie teorię i praktykę kliniczną, przygotowując uczestników do pracy z pacjentem”, mówi dr Jarosław Ciechomski, podkreślając, że kursy te, „trwając w sumie kilkaset godzin, dostarczają ogromnej ilości nowej wiedzy, budując nie tylko podstawy terapii zgodnej z filozofią J.P. Barrala, ale i zapewniając edukację na poziomie zaawansowanym. Są to kompleksowe kursy, skierowane zarówno do osób chcących rozpocząć kształcenie w tym kierunku, jak i doświadczonych fizjoterapeutów i osteopatów, którym zależy na precyzji i doskonaleniu warsztatu pracy.”

Pełna oferta kursów podstawowych i rozwijających licencjonowanych przez The Barral Institute dostępna jest na www.barralinstitute.com.pl oraz www.versusmedicus.pl – zapraszamy!